![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2015/01/sa_pinto.jpg)
Όλοι μέσα στον Ατρόμητο
Στη διάθεσή του όλους τους παίκτες του έχει ο προπονητής του Ατρομήτου, Ρικάρντο Σα Πίντο εν όψει της αναμέτρησης με τον Παναιτωλικό.
Η προετοιμασία της ομάδας του Περιστερίου για την αναμέτρησης της ερχόμενης Δευτέρας στο Αγρίνιο συνεχίστηκε σήμερα το πρωί με προπόνηση στο αθλητικό κέντρο.
Στη διάθεση του Σα Πίντο τέθηκε και ο Μπάρκας, ο οποίος ξεπέρασε το πρόβλημα ίωσης που αντιμετώπισε τις προηγούμενες. Πλέον όλοι οι ποδοσφαιριστές είναι ετοιμοπόλεμοι. Η επόμενη προπόνηση της ομάδας είναι προγραμματισμένη για αύριο το πρωί.