![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/02/51d6fd57dbeec8d224dc468f8bbc4526_440259.jpg)
Τούντορ: «Δεν χαίρεστε που με βλέπετε πάλι εδώ;»
Κεφάτος αποχώρησε από τα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ ο Ιγκόρ Τούντορ, κι όχι ως… διωγμένος προπονητής. Φαίνεται πως πήρε διαβεβαιώσεις πως συνεχίζει κι αυτό δεν είναι και τόσο απίθανο με τον πεισμωμένο φέτος Ιβάν Σαββίδη.
Δεν δίστασε ο Κροάτης να κάνει και πλάκα στους δημοσιογράφους, ρωτώντας τους με χαμόγελο: «Δεν χαίρεστε που με βλέπετε πάλι εδώ;», δείχνοντας ότι δεν έχει ιδιαίτερο άγχος με την κατάσταση. Ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ, πάντως, σύντομα θα τοποθετηθεί επί του «καυτού» ζητήματος της παραμονής ή όχι του Ιγκόρ Τούντορ στον ΠΑΟΚ.