![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/09/diesel4.jpg)
Τον αναγνωρίζετε;
Σίγουρα δεν θα πάει το μυαλό σας ποιος ηθοποιός μπορεί να κρύβεται πίσω απ’ αυτήν τη γενειάδα! Κι όμως ο 47χρονος ηθοποιός είναι αγνώριστος με μούσι και μαλλιά. Ο λόγος για τον…
Vin Diesel ο οποίος για τις ανάγκες της νέας ταινίας που συμμετέχει την «The Last Witch Hunter» αναγκάστηκε να μεταμορφωθεί. Η νέα του ταινία βγαίνει στις αίθουσες του κινηματογράφου το φθινόπωρο του 2015.