![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/06/papadopoulos2.jpg)
Το παλεύει για Παπαδόπουλο η Βέροια
Την προσπάθεια να κάνει τον Δημήτρη Παπαδόπουλο μόνιμο κάτοικο Βέροια συνεχίζει η τοπική ομάδας, έχοντας μάλιστα καταθέσει μια πολύ υψηλή οικονομικά πρόταση στον Έλληνα επιθετικό.
Σύμφωνα με τη «SportDay», η πρόταση φτάνει τις 230.000 ευρώ με τις πάγιες αποδοχές να φτάνουν τις 150.000 ευρώ, το πριμ υπογραφής 50.000 ευρώ και άλλες 30.000 ευρώ σε μορφή μπόνους σε περίπτωση που η ομάδα παραμείνει στην κατηγορία.
Την ίδια ώρα εξετάζεται και η περίπτωση του Γιάννη Κοντοέ που έχει μείνει ελεύθερος από τον Αστέρα Τρίπολης και δεν έχει βρει ακόμα ομάδα για να συνεχίσει την καριέρα του.