![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/02/pao6.jpg)
Οι νέες κινητοποιήσεις των «πράσινων» οπαδών
Στην Αγία Παρασκευή, έξω από το ραδιομέγαρο της ΕΡΤ, βρέθηκε μηχανοκίνητη πορεία φίλων και οπαδών του Παναθηναϊκού το απόγευμα της Δευτέρας, 1/2.
Νωρίτερα είχαν μαζευτεί στα κεντρικά του συνδέσμου στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας και μετά από ολιγόλεπτη σύσκεψη αποφασίστηκε η βόλτα στην ΕΡΤ και στη συνέχεια στο γειτονικό Χαλάνδρι για να παραβρεθούν και στην γιορτή του ΠΣΑΠ.