![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/12/stam.jpg)
Νέος δήμαρχος Καισαριανής ο Ηλίας Σταμέλος
Πρόσθεσε ότι: «Θα δώσουμε τις μάχες στο πλευρό του λαού μας γιατί εμείς δε θέλουμε το λαό, την εργατική τάξη να κάθεται στη γωνία, στον καναπέ και να περιμένει, να αναθέτει σε κάποιους νεοφώτιστους σωτήρες τη λύση των προβλημάτων».
«Το ΚΚΕ, οι αγωνιστές της Καισαριανής θα είναι παρόντες από αύριο σε όλες τις αγωνίες, σε όλους τους αγώνες, για το δίκιο του λαού της Καισαριανής» κατέληξε ο κ. Κουτσούμπας.