![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/03/pinelopianasta.jpg)
Η πρώτη οικογενειακή φωτογραφία για την Π. Αναστασοπούλου
Η μικρή πριγκίπισσα της Πηνελόπης Αναστασοπούλου σαράντισε και οι γονείς της την πήγαν μία όμορφη βόλτα.
Ωστόσο, μία όμορφη βόλτα πάντα ολοκληρώνεται με ωραίο φαγητό. Η μανούλα μαζί με τον Φώτη Μπερνάρντο έφαγαν σε γνωστό στέκι πίτσα, ενώ η μικρούλα που είναι ακόμα πολύ μωρό αρκέστηκε στο γαλατάκι της. Πάντως, η Πηνελόπη Αναστασοπούλου έβγαλε μία οικογενειακή φωτογραφία την οποία πόσταρε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Να υπενθυμίσουμε ότι η αγαπημένη ηθοποιός έχασε ήδη 17 κιλά από εκείνα που είχε πάρει στην εγκυμοσύνη της και συνεχίζει…