![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2016/08/1436344.jpg)
Ενημέρωσε τον Γκιρτζίκη ο Στράτος
Στα γραφεία της ΕΠΟ στο Γουδή βρέθηκε ο πρόεδρος της Super League, Γιώργος Στράτος, προκειμένου να ενημερώσει τον ομόλογό του της Ομοσπονδίας για την εκλογή του Δημήτρη Σαραϊδάρη.
Απομένει να αποφασίσει για τον εκλεκτό της και η ΕΠΟ και στη συνέχεια να γίνει το… δύσκολο, δηλαδή να ταυτιστούν Super League και Ομοσπονδία προκειμένου να βρεθεί και η τρίτη κεφαλή της ΚΕΔ για να ολοκληρωθεί η τριανδρία που θα αποτελέσει την ηγεσία της Επιτροπής στα πρότυπα του ισπανικού μοντέλου διαιτησίας.