Ζέτα Θεοδωροπούλου: Η σύζυγος του Παναγιώτη Ταχτσίδη είναι έγκυος στο τρίτο τους παιδί (φωτό)
Η ίδια δημοσίευσε φωτογραφικό υλικό στο προφίλ της στο Instagram
Το τρίτο της παιδάκι περιμένει η Ζέτα Θεοδωροπούλου. Η σύζυγος του Παναγιώτη Ταχτσίδη βρίσκεται σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, δημοσιεύοντας σχετικές φωτογραφίες στο Instagram.
Ο γνωστός ποδοσφαιριστής και η αγαπημένη του, σύντομα θα βαφτίσουν το αγοράκι τους, το δεύτερο κατά σειρά παιδάκι τους. Η βάφτιση θα γίνει στο γραφικό Ναύπλιο, εκεί όπου το ζευγάρι βρίσκεται συχνά με την οικογένειά του.
Η Ζέτα Θεοδωροπούλου έκανε τη νέα της έξοδο, ενώ δημοσίευσε φωτογραφία, με τη φουσκωμένη της κοιλίτσα να ξεχωρίζει.