![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/12/dimitris-giannakopoulos-800.jpg)
Το μήνυμα του Δ.Γιαννακόπουλου στον Πιτίνο
Μέσω social media γράφοντας στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος συνεχάρη τον Ρικ Πιτίνο για τη νίκη του επί της ΤΣΣΚΑ.
«Great start coach», δηλαδή «Σπουδαία αρχή κόουτς».
Νωρίτερα και μετά το τέλος της αναμέτρησης στο ΟΑΚΑ, ο μεγαλομέτοχος των «πρασίνων» είχε δηλώσει: «Συγχαρητήρια σε όλους για τη νίκη σήμερα. Είμαι υποχρεωμένος από τη φύση μου να κάνω πάντα ό,τι καλύτερο μπορώ για τον Παναθηναϊκό»!
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ