![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/09/gama.jpg)
Την Δευτέρα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής
Ανακοίνωση με την οποία κάνει γνωστό, ότι την προσεχή Δευτέρα (9/9) θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής, για την σεζόν 2019-2020 εξέδωσε η ΕΠΟ.
Στη σχετική ανακοίνωσή της η ΕΠΟ αναφέρει ότι:
«Από την Επιτροπή Διοργανώσεων ανακοινώνεται ότι η κλήρωση για το πρόγραμμα των αγώνων του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας 2019-20 θα διεξαχθεί, την Δευτέρα 09.09.2019 και ώρα 11:30, στα γραφεία της Ε.Π.Ο. (αίθουσα E.E./Ε.Π.Ο.) στην Αθήνα, περιοχή πάρκο Γουδή.»