![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/02/makukula.jpg)
Τέλος και τυπικά Μακουκούλα, Όγιος
Παρελθόν από τον ΟΦΗ αποτελούν και τυπικά οι Αρίθα Μακουκούλα και Μίκαελ Όγιος, όπως ανακοίνωσε και επίσημα πριν από λίγο η κρητική ΠΑΕ.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΟΦΗ ανέφερε: «Η ΠΑΕ ΟΦΗ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση των συμβολαίων με τους Αρίζα Μακουκούλα και Μίκαελ Όγιος. Η ΠΑΕ ΟΦΗ ευχαριστεί τους δύο ποδοσφαιριστές για την παρουσία τους στην ομάδα και τους εύχεται καλή επιτυχία στην συνέχεια της καριέρας τους».