![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/06/melissanidis-2-750x430.jpg)
Τα ορφανά του Τίγρη από εννιά έμειναν τέσσερα
Sports Παρασκήνια
Όταν μοιράστηκαν τα κουκιά των ΕΠΣ, μετά την επέλαση του Μάκη και την ανοχή του Μαρινάκη και την απομάκρυνση του Μελισσανίδη, μερικές ενώσεις έμειναν ορφανές. Ήταν τα ορφανά του Τίγρη: Πρόκειται για τις ΕΠΣ Αχαΐας, Αιτωλοακαρνανίας, Μεσσηνίας, Δωδεκανήσου, Καρδίτσας, Φθιώτιδας, Ζακύνθου, Δυτικής Αττικής και Ανατολικής Αττικής. Στις αμέσως δυο εβδομάδες που ακολούθησαν, οι εννιά έγιναν τέσσερις. Οι πέντε προσχώρησαν. Χωρίς ανταλλάγματα. Γιατί δεν τους είχαν ανάγκη.