![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/08/38085844_10156286533742559_1322001576637759488_n.jpg)
Σύγκρουση Βράνιες με οπαδό του Ολυμπιακού
Μετωπική σύγκρουση οπαδού του Ολυμπιακού με τον Όγκνιεν Βράνιες. Όταν ο οπαδός του Ολυμπιακού σχολίασε ανάρτηση του πρώην παίκτη της ΑΕΚ Όγκνιεν Βράνιες στο instagram, ο Βόσνιος αμυντικός του απάντησε αναφερόμενος και στον Λάζαρο Χριστοδουλόπουλο.
Αρχικά ο φίλαθλος των «ερυθρολεύκων» έγραψε το όνομα της ομάδας του πολλές φορές για να πάρει την απάντηση του Βράνιες: «Άντε γαμ@@@@ εσύ και ο Λάζαρος»!
Έβαλε, πάντως, και τις απαραίτητες… φατσούλες που έδειχναν πως του κάνει πλάκα.
Ο οπαδός συνέχισε τον διάλογο γράφοντας στον πρώην άσο της ΑΕΚ ότι ο Λάζαρός είναι ο μπαμπάς του…