![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/05/marinakhs_volley_gynaikes-2-e1556736745386.jpg)
Συγχαρητήρια Μαρινάκη στην επτάκις νταμπλούχα γυναικεία ομάδα βόλεϊ
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού κατέκτησε σήμερα (1/5) το 7ο συνεχόμενο νταμπλ της. Τον αγώνα με τον Πανναξιακό στο «Μελίνα Μερκούρη» παρακολούθησε ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Βαγγέλης Μαρινάκης. Ο οποίος, πανηγύρισε με τις «ερυθρόλευκες» το επίτευγμά τους.
Και λίγο αργότερα, από τον λογαριασμό που διατηρεί στο Facebook, τους εξέφρασε και δημόσια τα συγχαρητήρια του. Συγκεκριμένα, έγραψε: «Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα βόλεϊ των γυναικών που γράφει Ιστορία με το 7ο συνεχόμενο νταμπλ! Ζήτω ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ!».
Η παντοκρατορία του Ολυμπιακού, στο βόλεϊ γυναικών, συνεχίζεται (video)