![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/05/4289897_185125-750x430.jpg)
Στην Opap Arena οι πρώτοι οπαδοί του Ολυμπιακού
Φωτογραφίες με τον δικέφαλο αετό
Στη Νέα Φιλαδέλφεια βρίσκονται οι πρώτοι οπαδοί του Ολυμπιακού, που μετακινούνται οργανωμένα με το τρένο από το Νέο Φάληρο ομαλά και χωρίς προβλήματα.
Oι φίλοι των «ερυθρόλευκων» είναι πέριξ της OPAP Arena και περιμένουν να ανοίξουν οι πόρτες, προκειμένου να πάρουν τις θέσεις του για το σπουδαίο ραντεβού με τη Φιορεντίνα στον τελικό του Conference League.
Να σημειωθεί πως ορισμένοι οπαδοί του Ολυμπιακού μετακινήθηκαν μεμονωμένα με Μέσα προς τη Νέα Φιλαδέλφεια και βρίσκονται στην περιοχή πριν τις 18:00.