![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2020/12/9923e266b91569a3b65ec8a34cfc6be7_l-1000x630.jpg)
Προβλήματα με Γιαννούλη και Γουές στον ΟΦΗ
Με δυο νέες απουσίες ολοκληρώθηκε σήμερα η προπόνηση του ΟΦΗ, με την οποία συνεχίστηκε η προετοιμασία για τον εντός έδρας αγώνα του Σαββάτου με τον Άρη.
Ο Κώστας Γιαννούλης ταλαιπωρείται από μυϊκό σπασμό στην μέση και έκανε θεραπεία, ενώ ο Αμπντούλ Γουές ακολούθησε πρόγραμμα αποφόρτισης.
Μέρος του κανονικού προγράμματος ακολούθησε ο Φελίπε Σόουζα, οι Τζόναθαν Ντε Γκουζμάν, Αντίλ Ναμπί, Βαγιέμπα Σακόρ και Νίκος Μαρινάκης έκαναν θεραπεία και ο Ρικάρντο Βαζ συνέχισε πρόγραμμα αποκατάστασης.
Η επόμενη προπόνηση των παικτών του ΟΦΗ έχει προγραμματιστεί για αύριο, στις 15:00 στο «Θεόδωρος Βαρδινογιάννης».