![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2013/11/giorgos-mazonakis-kaiti-garbi-afisa.jpg)
Πρεμιέρα χθες βράδυ για Μαζωνάκη-Γαρμπή!
Τον καλύτερο εαυτό τους σε ένα κατάμεστο νυχτερινό κέντρο έδωσαν χθες ο Γιώργος Μαζωνάκης και η Καίτη Γαρμπή στην πρεμιέρα τους.
Ουσιαστικά, αυτή η συνεργασία σηματοδοτεί τη μεγάλη επιστροφή της Καίτης Γαρμπή στα μεγάλα νυχτερινά κέντρα της Αθήνας μιας και η ίδια είχε αποφασίσει τα τελευταία χρόνια να τραγουδάει επιλεκτικά σε μικρότερους χώρους. Ο Μαζώ και η Καίτη χθες το βράδυ έκαναν το κέφι να χτυπήσει κόκκινο και χάρισαν στους θαμώνες του μαγαζιού μοναδικές ερμηνείες.