![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/07/el-kaabi-olympiacos_185806-750x430.jpg)
Ποστάρισμα της UEFA για την παραμονή του Ελ Κααμπί
Και βίντεο με το γκολ εναντίον της Άστον Βίλα
Αίσθηση προκάλεσε σε όλη την Ευρώπη η παραμονή του Αγιούμπ Ελ Κααμπί στον Ολυμπιακό. Με αφορμή την επέκταση του συμβολαίου του Μαροκινού έκανε ποστάρισμα η UEFA.
Ο λογαριασμός του Europa Conference League ανέβασε ένα βίντεο με τον Μαροκινό σέντερ φορ να έχει ήδη σκοράρει στη ρεβάνς με την Άστον Βίλα. Και εστιάζει στον πανηγυρισμό του, όπου ο Ελ Κααμπί δείχνει το σήμα του Ολυμπιακού. «Εδώ θα μείνω», είναι η σημασία του βίντεο που ταιριάζει γάντι…