![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/07/thira4-750x430.jpg)
Ποια η δεύτερη έδρα της εθνικής μετά το Καραϊσκάκη; Συμφωνούν για Τούμπα τα παιδιά της Θύρας 4;
Sports Παρασκήνια
Αναμενόμενο. Ο Μάκης Γκαγκάτσης την πήρε την εθνική από το γήπεδο της ΑΕΚ και την πήγε στο Καραϊσκάκη. Γιατί, λέει, ότι κάθε παιχνίδι της εκεί κόστιζε 250.000 ευρώ. Λογικό το ακούω, αλλά δεν είναι αυτός ο λόγος. Μία ερώτηση για το Μάκη. Η εθνική για τους αγώνες του NationsLeague, ποια θα δηλώσει ως δεύτερη έδρα, μετά το Καραϊσκάκη; Αυτό θα το αποφασίσει ο ίδιος ο Μάκης. Μπορεί να δηλώσει την Τούμπα και να τρελάνει κόσμο. Αν βέβαια, συμφωνήσουνε και τα παιδιά της Θύρας 4.