![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/05/3853614_202107-750x430.jpg)
Πήρε… φωτιά η Νέα Φιλαδέλφεια
Με 10 λεπτά καθυστέρηση άρχισε στη Νέα Φιλαδέλφεια ο αγώνας ΑΕΚ-Βόλου.
Οι οπαδοί της «Ένωσης» άναψαν εκατοντάδες φωτοβολίδες και καπνογόνα, με το γήπεδο να μοιάζει σαν να πήρε φωτιά! Η ατμόσφαιρα στο «σπίτι» της ΑΕΚ, που ετοιμάζεται για τη στέψη ήταν μοναδική. Ο διαιτητής περίμενε να διαλυθεί ο καπνός κι έτσι το ματς-φιέστα άργησε στη σέντρα του… με τους παίκτες και των δύο ομάδων πάντως να το απολαμβάνουν.