![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/07/vissi_50xronia83-750x430.jpg)
Ότι έχουμε ζήσει, το έχει πει η Βίσση: Αποθέωση για την απόλυτη star στη συναυλία για τα 50 χρόνια δισκογραφίας
Στη σκηνή ανέβηκε και ο Νίκος Καρβέλας - Τραγούδησαν μαζί παλιές επιτυχίες τους και καταχειροκροτήθηκαν από το κοινό
Πενήντα χρόνια έκλεισε η Άννα Βίσση στο τραγούδι και το γιορτάζει με μία περιοδεία σε Ελλάδα και Κύπρο.
Το βράδυ της Τετάρτης 12 Ιουλίου, η τραγουδίστρια έδωσε μία μεγάλη συναυλία στην Αθήνα και το Θέατρο Πέτρας, ερμηνεύοντας μερικές από τις μεγάλες επιτυχίες της.
Κατά τη διάρκεια της βραδιάς, μία μεγάλη έκπληξη για το κοινό. Η Άννα Βίσση υποδέχτηκε στη σκηνή τον Νίκο Καρβέλα για να τραγουδήσουν τα κομμάτια που κυκλοφόρησαν μαζί κατά το παρελθόν, όπως «Αντίστροφη μέτρηση» και «Ο τελευταίος χορός». Η προσέλευση του κόσμου ήταν μεγάλη, ενώ μερικές ώρες μετά την εμφάνιση της Άννας Βίσση, το TikTok «γέμισε» με βίντεο από τη συναυλία.
Δείτε φωτογραφίες
![vissi387](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi387.jpg)
![vissi38](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi38.jpg)
![vissi_50karbelas1](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi_50karbelas1.jpg)
![vissi_50karbelas](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi_50karbelas.jpg)
![vissi_50xronia434](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi_50xronia434.jpg)
![vissi_50xronia43](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi_50xronia43.jpg)
![vissi_50xronia](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-07-13/vissi_50xronia.jpg)
Φωτογραφίες: NPPHOTO / ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΦΑΛΕΞΗΣ