![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2020/10/185430.jpg)
Ο Ζλάταν νίκησε και τον κορωνοϊό
O Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς νίκησε και τον κορωνοϊό. Ο Σουηδός επιθετικός της Μίλαν γνωστοποίησε μέσω Instagram ότι «καθάρισε» από τον κορωνοϊό και είναι απολύτως καλά στην υγεία του!
«Θεραπεύτηκα! Οι υγειονομικές αρχές ενημερώθηκαν, η καραντίνα τελείωσε. Μπορώ να βγω έξω», έγραψε χαρακτηριστικά ο Ιμπραΐμοβιτς, ο οποίος έβαλε hashtag «άντε γαμ…ου κορωνοϊέ».
Ως εκ τούτου ο Ζλάταν είναι ετοιμοπόλεμος για τις μάχες της Μίλαν σε Ιταλία και Ευρώπη.