![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/02/1081435.jpg)
Ο τραυματισμός του Μάντζιου μετριάζει τη χαρά στον Λεβαδειακό
Ο Λεβαδειακός πήρε μεγάλη «ανάσα» με τη νίκη του απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης, ένα αποτέλεσμα που κάνει τους Βοιωτούς να αισθάνονται πολύ πιο άνετα στην υπόθεση-παραμονή.
Ωστόσο, το παιχνίδι του Σαββάτου στη Λιβαδειά φαίνεται πως έχει και παράπλευρες απώλειες για τους «πράσινους», αφού ο Βαγγέλης Μάντζιος υπέστη διάστρεμμα και πιθανότατα θα λείψει από τον επόμενο αγώνα κόντρα στη Skoda Ξάνθη. Εξάλλου, σίγουροι απόντες από τη συγκεκριμένη αναμέτρηση θα είναι οι Κονέ και Ιντζίδης.