![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/03/sidiropoulos-750x430.jpg)
Ο Τάσος έκανε το θαύμα του στην Τούμπα
Sports Παρασκήνια
Ο καλυτερότερος Τάσος Σιδηρόπουλος, που σφύριξε το ΠΑΟΚ – Ιωνικός 6-0, απέβαλε τον Μασάς πως τον λένε αυτόν του Ιωνικού. Με δυο κίτρινες. Η δεύτερη κίτρινη, μια χαρά. Άπαξ και βάζεις το χέρι στην μούρη του αντιπάλου που μπορεί να του βγάλει και κανένα μάτι, μια χαρά. Την πρώτη κίτρινη, δεν την είδε ούτε ο Θεός. Καμία κάρτα. Και περιμένεις από τον Βαρούχα να την σχολιάσει. Τίποτα.