![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/07/stephane-lannoy-65f1d49919ca5107957573-750x430.jpg)
Ο Στεφάν Λανουά παρατηρητής του Φωτιά σε σημερινό ματς
Ο νέος πρόεδρος της ΚΕΔ ορίστηκε στον αγώνα Γιαγκελόνια-Πανεβέζις
Ο νέος πρόεδρος της ΚΕΔ, Στεφάν Λανουά, θα είναι παρατηρητής διαιτησίας στο παιχνίδι Γιαγκελόνια – Πανεβέζις, για τα προκριματικά του Champions League. Ο Γάλλος θα έχει μια πρώτη άποψη για τους Έλληνες ρέφερι, καθώς το παιχνίδι θα διευθύνει ο Βασίλης Φωτιάς, με βοηθούς τους Ανδρέα Μεϊντανά και Βασίλη Νικολακάκη, ενώ τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Γιάννης Παπαδόπουλος.
Στο VAR θα είναι οι Άγγελος Ευαγγέλου και Στέφανος Κουμπαράκης.
Ο Βασίλης Φωτιάς ως γνωστόν ορίστηκε να διευθύνει τον τελικό του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου U19 στο Μπέλφαστ.