![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/07/manoychos-750x430.jpg)
Ο Μανούχος στον Βασιλομπίλαρο, ανένδοτος ο Μαρινάκης
Sports Παρασκήνια
Επειδή το καλό το παλικάρι ξέρει κι άλλο μονοπάτι, ο μεζούρας της διαιτησίας προσπαθεί να ρίξει γέφυρες με το Μάκη Γκαγκάτση για να συνεχίσει να υπάρχει στην διαιτησία. Ο Μάκης δεν το σηκώνει το τηλέφωνο. Κι ο γίγας Μανούχος έβαλε τον κύριο πρόεδρο να τηλεφωνήσει στον Βασίλη Γκαγκάτση. Ο Μαρινάκης, όμως, έθεσε βέτο για τους Μανούχο, τον Διαμαντόπουλο και τον Παπαδόπουλο. Έχει μέλλον το πράγμα.