Ο Λουτσέσκου είπε τον Δεσπότη, Παναγιώτη. Εξαφάνισε τον Βούλγαρο για να παίζει ο Ζίφκοβιτς
Ο ΠΑΟΚ τον τσίκνισε κι αυτός στην Κροατία όπως ο Ολυμπιακός και κοιτάς να βρεις τι φταίει. Και του λέει ο άλλος χάρισε την πρόκριση. Μιλάμε, ότι τέτοιο σανό δεν έχει ματαφάει ο λαός του ΠΑΟΚ.
Για να χαρίσεις κάτι, πρέπει να είναι δικό σου. Είχε καμιά πρόκριση και την χάρισε; Οι διάφοροι κόλακες είχαν προετοιμάσει το λαό του ΠΑΟΚ, ό τι περνάμε σίγουρα.
Κουβέντα για τον Λουτσέσκου. Που από τότε που ανανέωσε, άσπρη μέρα δεν έχει δει. Ο Ρουμάνος πέταξε έξω τον Δεσπότη, τον Ντεσπόντοφ για να βάλει τον αγαπημένο της κερκίδας τον Ζίφκοβιτς.
Και δεν μιλάει κανένας. Ο Δεσπότης τα κοπανούσε τα τεμάχια και βρέθηκε πάγκο για να παίζει το Σερβάκι που το παίζει και πολύ ΠΑΟΚτζιλίκι. Τσογλανισμοί και διαμαρτυρίες στους διαιτητές. Λες και για αυτό τον βάζει ο Λούτσε.
Τον έβαλε σέντερ φορ τον Δεσπότη με την Δυναμό. Και γιατί δεν τον έβαλε δεξί μπακ, να πλαγιοκοπεί;
Τον Ρουμάνο δεν τον αγγίζει κανένας. Κι ας είπε τον Δεσπότη Παναγιώτη με την Δυναμό.