![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/07/koulouris_171818-750x430.jpg)
Ο Ευθύμης Κουλούρης εντυπωσιάζει στην Πόγκον
Σκόραρε δυο γκολ στην πρεμιέρα του Πολωνικού Πρωταθλήματος
Ο Ευθύμης Κουλούρης έχει ξεκινήσει με εντυπωσιακό τρόπο τη σεζόν για την Πόγκον, καθώς βρήκε δίχτυα και στη δεύτερη αγωνιστική του πολωνικού πρωταθλήματος.
Με εντυπωσιακή φόρμα έχει μπει στη σεζόν ο Ευθύμης Κουλούρης. Ο Έλληνας επιθετικός σκόραρε δις στην πρεμιέρα του πολωνικού πρωταθλήματος, ενώ βρήκε δίχτυα και στη δεύτερη αγωνιστική, κάνοντας ένα φοβερό τελείωμα κόντρα στη Ζαγκλέμπιε Λούμπιν.