![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2019/11/bo-1100x630.jpg)
Ο Bo πηγαίνει στην παραλία για… λεζάντα!
Ο γνωστός τραγουδιστής παραχώρησε στην εκπομπή «Στη Φωλιά των Κου Κου» μια άκρως απολαυστική συνέντευξη
Στην εκπομπή «Στη Φωλιά των Κου Κου» και στον Στέφανο Κωνσταντινίδη μίλησε ή μάλλον… τα πέταξε (σχεδόν) όλα ο γνωστός τραγουδιστής Bo, θέλοντας να δείξει στους τηλεθεατές τους καλοσχηματισμένους κοιλιακούς που ιδρώνει για να διατηρεί!
«Αυτή τη στιγμή είμαι 93 κιλά και έχω 5,8% ποσοστό λίπους. Κάνω ειδική διατροφή συνέχεια, ασταμάτητα. Κάνω προπόνηση 4 με 5 φορές την εβδομάδα. Δεν έχω μάθει όμως να κολυμπάω, δεν θέλω. Στην παραλία με τον Ντάνο πάω για τη λεζάντα. Λίγο κορμί, λίγο λαδάκι, λίγο να το παίξουμε!» ανέφερε ο ίδιος.
Τουλάχιστον, αν μη τι άλλο, είναι ειλικρινής..!