![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/06/bo-raper.jpg)
Ο Bo γιορτάζει την επέτειο… αποχώρησης του από το Survivor
Ο Bo γύρισε τον χρόνο πίσω και γιόρτασε μέσω social media την επέτειο της αποχώρησής του από το Survivor! O Έλληνας ράπερ σήμερα ανέβασε ένα κολάζ φωτογραφιών του από τη συμμετοχή του στο παιχνίδι και θυμήθηκε όσα έζησε!
Ο ίδιος άλλαξε για πάντα εξωτερικά καθώς έχασε πάρα πολλά κιλά αλλά και σαν άνθρωπος, όπως αναφέρει στην λεζάντα: «Και όμως πέρασε ένας χρόνος από τότε που επέστρεψα … Μια φανταστική εμπειρία ζωής…μόνο ευγνώμων θα μπορούσα να είμαι !!! Σας ευχαριστώ !!!!» έγραψε κάτω από τη φωτογραφία του και σάρωσε σε likes