![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/11/ampatzogloy-1024x733-1024x630.jpg)
Ο Αμπατζόγλου παρουσιάζει την διακήρυξη του για το Μαρούσι
Την πρώτη του προεκλογική συγκέντρωση ετοιμάζει στο Μαρούσι ο Θεόδωρος Αμπατζόγλου. Αυτή θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου στις 11 το πρωί στο δημαρχείο Αμαρουσίου.
Εκεί ο κ. Αμπατζόγλου με κεντρικό σύνθημα «Ενώνουμε τις δυνάμεις μας για να οδηγήσουμε το Μαρούσι στη νέα εποχή» θα παρουσιάσει την ιδρυτική διακήρυξη του συνδυασμού του και τους βασικούς προγραμματικούς του άξονες.