![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/01/lampropoulos1.jpg)
Νυστέρι για Λαμπρόπουλο
Την πόρτα του χειρουργείου πέρασε ο Ανδρέας Λαμπρόπουλος, προκειμένου να αποκαταστήσει τον σοβαρό τραυματισμό του. Ο άσος του ΟΦΗ, που υπέστη ρήξη χιαστών, θα μείνει εκτός δράσης για περίπου 6 μήνες.
Ο μέσος του ΟΦΗ υποβλήθηκε σε επέμβαση από τον γιατρό της ΠΑΕ Γιώργο Στεφανουδάκη στο CRETA INTERCLINIC. Πλέον θα είναι έτοιμος να ξεκινήσει το τελικό στάδιο της αποθεραπείας του σε 4 μήνες, κάτι που σημαίνει ότι θα επιστρέψει στην ενεργό δράση από τη νέα σεζόν.