![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2013/10/Βασιλική-Παπαδοπούλου-Νίκος-Αναδιώτης.jpg)
Να σας ζήσει το αγοράκι!
Ένα υπέροχο αγοράκι έφερε στον κόσμο η Βασιλική Παπαδοπούλου! Χθες το απόγευμα, γέννησε σε μαιευτήριο των Νοτίων Προαστίων έχοντας μαζί της καθ’ όλη τη διάρκεια του τοκετού τον σύζυγό της Νίκο Αναδιώτη!
Ο ηθοποιός μόλις αντίκρισε τον γιο του δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυά του! Δίπλα στο ζευγάρι οι γονείς τους και λίγοι φίλοι! Η Βασιλική βρισκόταν από νωρίς το πρωί στο μαιευτήριο όμως ο μπέμπης την ταλαιπώρησε αφού είδε το φως το απόγευμα! Να τους ζήσει!!!