![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/01/mitsotakhs3-1280x720_160530_171226-750x430.jpg)
Μητσοτάκης: «Βλέπω τον ΠΑΟΚ πολύ δυνατό φέτος»
Ποδοσφαιρική κουβέντα του Πρωθυπουργού στη Μελίκη Ημαθίας
Ποδοσφαιρική συζήτηση είχε ο Κυριάκος Μητσοτάκης, κατά τη διάρκεια επίσκεψής του στη Μελίκη Ημαθίας του Δήμου Αλεξάνδρειας.
Ο Πρωθυπουργός έβγαλε φωτογραφίες με παιδάκια και στη συνέχεια μίλησε μαζί τους για την πορεία της αγαπημένης τους ομάδας, του ΠΑΟΚ, λέγοντας το εξής: «Δεν ρωτάω εδώ τι ομάδα είστε. Εδώ πολύ ΠΑΟΚ. Βλέπω τον ΠΑΟΚ πολύ δυνατό φέτος».