![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2020/01/chavos-1-e1578421075638.jpg)
Μισή ντουζίνα απουσίες και μια επιστροφή στον Παναιτωλικό
Στην αυριανή (8/1, 19:30) αναμέτρηση με τον Πανιώνιο, για τους «16» του κυπέλλου
«Μισός» θα υποδεχθεί αύριο (8/1, 19:30) ο Παναιτωλικός τον Πανιώνιο, στην πρώτη αναμέτρηση των δύο ομάδων για τους «16» στο κύπελλο.
Ο Μάκης Χάβος δεν υπολογίζει στις υπηρεσίες των Μουνιέ, Αριγίμπι, Λιάβα, Λουσέρο, Ντάλσιο, Μαλή. Υπάρχει και ένα ευχάριστο νέο, όμως, για τον 51χρονο προπονητή. Τέθηκε στη διάθεσή του ο Μαρσιάλ.
Την αποστολή των γηπεδούχων στελεχώνουν οι Μπαΐροβιτς, Μπακαδήμας, Ντίας, Ντουάρτε, Φυτόπουλος, Κέβιν, Γιαννιώτης, Γιοβάνοβιτς, Μαρσιάλ, Μιμίτο, Παρράς, Ρομάν, Σανιά, Σιέστεντ, Τζανακάκης, Ταχάρ, Τσιγγάρας, Κνετ, Γιαννακόπουλος.