![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/06/charis-giannopoylos-rethymno-999x630.jpg)
Μερική επιβεβαίωση από ΑΕΚ για Γιαννόπουλο!
«Φρένο» στη σιγουριά που υπάρχει στην ανακοίνωση από το Ρέθυμνο για την μετεγγραφή του Χάρη Γιαννόπουλου, έβαλε η ΚΑΕ ΑΕΚ. Αφού στη δική της, γίνεται λόγος για κατ’ αρχήν συμφωνία με τον διεθνή φόργουορντ. Και προστίθεται πως απομένουν η συνάντηση με τους διοικούντες και οι ιατρικές εξετάσεις.
Η «κιτρινόμαυρη» ανακοίνωση, χαρακτηριστικά, αναφέρει: «Η ΑΕΚ Β.C. βρίσκεται στην ευχάριστη θέση ν’ ανακοινώσει, ότι προχώρησε σε (καταρχήν) συμφωνία με τον Χάρη Γιαννόπουλο (28 χρ., 2μ.00). Ο διεθνής φόργουορντ το επόμενο διάστημα θα έχει συνάντηση με τους διοικούντες την ΑΕΚ, προκειμένου για τις διαδικασίες της υπογραφής, ενώ πρόκειται να υποβληθεί στις προβλεπόμενες εξετάσεις».