![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/12/imagehandler2.jpg)
Μεγάλη ζημιά ο Χούπτσεφ
Στα αποδυτήρια της ΑΕΛ για να ευχηθεί περαστικά στον μεγάλο άτυχο της αναμέτρησης της Λάρισας Χούπτσεφ, βρέθηκε ο Γιαννιώτας.
Ο εξτρέμ της ΑΕΚ ήταν μέσα στη φάση που τραυματίστηκε ο ποδοσφαιριστής της ΑΕΛ και αμέσως μετά το τέλος του αγώνα έσπευσε να σταθεί στο πλευρό του. Το πρόβλημα που έχει υποστεί ο αμυντικός των «βυσσινί» είναι αρκετά μεγάλο, αφού η πρώτη διάγνωση κάνει λόγο για ρήξη χιαστών.