![Με προεδρεύοντα τον Δημήτρη Σκουτέρη θα εκδικαστεί από την Επιτροπή Εφέσεων η προσφυγή του ΠΑΟΚ](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/04/efeseon_paok_aek-1200x630.jpg)
Με προεδρεύοντα τον Σκουτέρη εκδικάζεται η έφεση του ΠΑΟΚ
Με προεδρεύοντα κανονικά τον Δημήτρη Σκουτέρη θα εκδικαστεί από την Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ, η προσφυγή του ΠΑΟΚ κατά της πρωτόδικης ποινής για τον διακοπέντα αγώνα με την ΑΕΚ. Η αίτηση εξαίρεσης που είχαν καταθέσει οι «κιτρινόμαυροι», μετά από περίπου μιάμιση ώρα σύσκεψης των μελών της επιτροπής, απορρίφθηκε ομόφωνα. Η απόφαση θα καθαρογραφεί και στη συνέχεια θα αρχίσει η εκδίκαση της κύριας υπόθεσης.