![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/05/AYTO_KRITI_16_05_SLIDE1.jpg)
Λαοθάλασσα στο Thalassa
Παρουσία πλήθος κόσμου έγινε την περασμένη Τετάρτη 14 Μαΐου, στον υπέροχο πολυχώρο του Thalassa Club (Αμμουδάρα), η επίσημη ανακοίνωση της υποψηφιότητας του Νίκου Τσαμπουράκη με τον συνδυασμό «Ηράκλειο Ανοιχτοί Ορίζοντες» του δημάρχου Γιάννη Κουράκη.
Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του και ο ίδιος ο υποψήφιος δήμαρχος της πόλης και φυσικά εκατοντάδες φίλοι του Νίκου Τσαμπουράκη, δείχνοντάς του την πλήρη στήριξή τους προς την υποψηφιότητά του.