![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2014/05/34f10baf7526d217bcd98635c1ba1e8f_38677.jpg)
Κοντά στην Ομόνοια ο Ντιόγκο του Πανθρακικού
Μία «ανάσα» από τη μετακίνησή του στην Ομόνοια βρίσκεται ο αριστερός μπακ Ντιόγκο, που τα τελευταία δύο χρόνια αγωνίστηκε με επιτυχία στον Πανθρακικό.
Ο Πορτογάλος οπισθοφύλακας τα έχει βρει σε όλα με την κυπριακή ομάδα, κι αν δεν προκύψει κάποιο απρόοπτο, τις επόμενες ημέρες θα υπογράψει το συμβόλαιό του με το «τριφύλλι».
Ο Ντιόγο στη φετινή Superleague πραγματοποίησε 26 συμμετοχές με την ομάδα της Κομοτηνής και πέρυσι επτά, ενώ είχε την ίδια σεζόν είχε αγωνιστεί εννέα φορές και με την Παναχαϊκή.