![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2020/06/karapapas-750x430.jpg)
Καραπαπάς για διαιτησία στο ΑΕΚ-Ολυμπιακός: «Αίσχος και ξεφτίλα»
Έντονα παράπονα για τη διαιτησία στο χθεσινό ντέρμπι ανάμεσα σε ΑΕΚ και Ολυμπιακό (1-3) εξέφρασε ο Κώστας Καραπαπάς.
Ο αντιπρόεδρος της ερυθρόλευκης ΠΑΕ παρέθεσε δύο screenshots από τον χθεσινό αγώνα. Το πρώτο αφορά στο μαρκάρισμα του Μουκουντί στον Κανός με το σχόλιο «Αν αυτό δεν είναι κόκκινη κάρτα… Ο Κανός είναι μόνος με το τέρμα», ενώ το δεύτερο τη φάση στο φινάλε του ημιχρόνου αναφέροντας «… πώς είναι δυνατόν ο Ιταλός διαιτητής και ο Ιταλός VAR να μην έχουν δει διπλό πέναλτι;».
Και στις δύο αναρτήσεις, υπάρχει η φράση «αίσχος και ξεφτίλα».