![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/08/karalis.jpg)
Καραλής: «Κλαίω εδώ και μία εβδομάδα»
O Εμμανουήλ Καραλής κατάφερε να ζήσει μία αξέχαστη εμπειρία στους Ολυμπιακούς Αγώνες και ο ίδιος έδειξε τα συναισθήματά του, μέσα από μία ανάρτηση στα social media.
Ο χάλκινος Ολυμπιονίκης του Παρισιού ανέβασε φωτογραφίες από τη διοργάνωση και έγραψε: “Για μια εβδομάδα κλαίω κάθε μέρα με δάκρυα χαράς! Δεν ξέρετε τι σημαίνει αυτό για μένα! Σας ευχαριστώ όλους για την αγάπη και την υποστήριξη!”.