![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/05/untitled-1-750x430-1-680x430.png)
«Καίγεται» η Νέα Φιλαδέλφεια για το πρωτάθλημα της ΑΕΚ
Περισσότεροι από 5.000 φίλαθλοι της Ένωσης στην Opap Arena
«Καίγεται» η Νέα Φιλαδέλφεια, καθώς περισσότεροι από 5.000 φίλαθλοι της ΑΕΚ στην OPAP Arena, έχουν στήσει τρελό πανηγύρι τίτλου.
Η ΑΕΚ μετά και τα αποψινά ματς των play-offs, βρίσκεται στο «+3» από τον Παναθηναϊκό και της αρκεί να μην χάσει την Κυριακή από τον Βόλο στην «OPAP Arena» ώστε να πάρει τον τίτλο.
Ως εκ τούτου ο κόσμος της ΑΕΚ ετοιμάζει αποθεωτική υποδοχή στο Ελ. Βενιζέλος. Η αποστολή μετά το διπλό τίτλου στο Χαριλάου πετάει στις 00:50 από τη Θεσσαλονίκη. Αναμένεται αποθέωση από τον κόσμο στους θριαμβευτές και προσεχώς πρωταθλητές!