Η λύτρωση έφτασε στο 90’+4′, από την… Ολλανδία, στη Ν. Σμύρνη
Η αναμέτρηση στη Ν. Σμύρνη, ανάμεσα στον Πανιώνιο και τον Λεβαδειακό, θα μπορούσε να ήταν ταινία με τίτλο «το δίκαιο της αδικίας». Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι, οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν και κρατούσαν τη νίκη ως το 90’+4′, όταν και οι «κυανέρυθροι»… έσωσαν την παρτίδα.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί