![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2023/11/fortoymarti-750x430.jpg)
Γι αυτό δεν ξεκίνησε ο Φορτούνης στην Τρίπολη. Ασχετίλα δημοσιογράφων και οπαδών
Άπαξ και δεν ξέρεις μπάλα πέρα από τη μύτη σου και τι γίνεται γύρω – γύρω από το τόπι, θα την πεις την μαλακία σου. Για τον Φορτούνη να σου πω.
Ξεκινάει ο Ολυμπιακός χωρίς Φορτούνη με τον Αστέρα στην Τρίπολη. Μάλιστα. Και πλακώνουν οι γαύροι ότι ο Μαρτίνεθ τρελάθηκε, σάλεψε, είναι για κλινική στο Δαφνί και άλλες τέτοια παπαριές.
Δηλαδή, όλοι αυτοί ξέρουν μπάλα καλύτερα από τον Μαρτίνεθ και ο Ισπανός είναι μυρουδιάς.
Τώρα, θα πεις, σάμπως βγήκε κανένας δημοσιογράφος να κάνει ρεπορτάζ γιατί δεν ξεκίνησε ο Φορτούνης και μπήκε στο 63’; Δημόσιοι υπάλληλοι είναι, πλέον, οι δημοσιογράφοι.
Για να μαθαίνετε. Οι ποδοσφαιριστές, όλοι οι αθλητές, κάνουν συχνά εξετάσεις αίματος. Για μυϊκό κάματο και γαλακτικό οξύ. Άπαξ και ο γιατρός δει ότι ο τάδε παίκτης δεν αντέχει 90λεπτο, το λέει στον προπονητή.
Άπαξ κι ο οργανισμός του είναι καταπονημένος, πρέπει να παίξει ένα ημίχρονο σου λέει, γιατί στο δεύτερο θα περπατάει. Ποιος να το πει αυτό, ρε; Μόνο εμείς εδώ στην «Α» και την iapopsi.gr που την ψάχνουμε την δουλειά. Χαίρετε.