![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2024/05/opap-arena_002507-750x430.jpg)
Conference League: Δοκιμές στην Opap Arena με Ολυμπιακό νικητή
Λιγότερο από 48 ώρες απόμένουν για τον τελικό του Conference League ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα και η OPAP Arena εχει ήδη μπει στους ανάλογους ρυθμούς.
Μάλιστα, κατά τη διάρκεια διάφορων δοκιμών που έγιναν στο γήπεδο της ΑΕΚ, εμφανίστηκε στις γιγαντοοθόνες η λέξη winners με το σήμα του ελληνικού συλλόγου δίπλα – καθώς και την ανάλογη μουσική υπόκρουση, με το “We are the Champions” των Queen.
Μία εικόνα που οι φίλοι των Πειραιωτών ευελπιστούν να δουν ξανά το βράδυ της Τετάρτης (29/05)…