![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2018/09/leventis.jpg)
Από τον αγιασμό στην Βούλα στην Θεσσαλονίκη ο Λεβέντης
Από την Βούλα στην Θεσσαλονίκη. Αυτό είναι το αυριανό πρόγραμμα του Βασίλη Λεβέντη. Αύριο το πρωί στις 8 ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων θα παραβρεθεί στο 3ο δημοτικό σχολείο Βούλας στην περιοχή Πανόραμα συνοδευόμενος από τον Μάριο Γεωργιάδη.
Εν συνεχεία ο κ. Λεβέντης θα αναχωρήσει για Θεσσαλονίκη, όπου στις 18.00 θα επισκεφθεί τα γραφεία της ΔΕΘ, όπου θα ενημερωθεί για την λειτουργία της έκθεσης. Τέλος ο κ. Λεβέντης θα παραχωρήσει την καθιερωμένη συνέντευξη Τύπου μεθαύριο Τετάρτη στις 13:00 στην αίθουσα ” C” -” Νικόλαος Γερμανός ” στο περίπτερο της ΔΕΘ.