Μετά από μία μεγάλη συνάντηση του κυρ-Γιάννη με «εχθρό» του Γιαννακόπουλου, που ελέγχει τους φανατικούς, ούτε ο λαός θα κατέβει σε συλλαλητήρια (το «πούλα» μόνο στα social media), ούτε πρόκειται να πουλήσει στον Καλτσίδη, όπως ήταν το σχέδιο του Ιβάν
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί