![](https://www.iapopsi.gr/wp-content/uploads/2020/10/f4-papaxristopoulos-883x630.jpg)
ΚΙΤΣΟΣ Ο ΚΟΡΙΟΣ: Τον χάσαμε τον Θανάση, σύντροφοι
Κέρδισε τη μάχη του εκλογοδικείου ο Παναγιώτης Κουρουμπλής, ο οποίος επιστρέφει στη Βουλή
Πάει τον χάσαμε τον Θανάση τον Παπαχριστόπουλο. Από τη Βουλή εννοώ, για να μην παρεξηγηθώ.
Κέρδισε τη μάχη του εκλογοδικείου ο Παναγιώτης Κουρουμπλής, ο οποίος επιστρέφει στη Βουλή. Είδατε για να τον ευλογήσει ο πρώην άγιος Καλαβρύτων Αμβρόσιος. Για να καταλάβουν τη δύναμη του αγίου ο Σκουρλέτης και οι άλλοι άθεοι της Κουμουνδούρου.